Jana H.

Vlasy jsem si nechala prodloužit a zhustit již podruhé. Moje vlastní jsou strašné. Musím říci, že s novou metodou mě prodloužené vlasy proti předchozímu prodlužování příjemně překvapily. S novou metodou vlasy krásně drží při častém mytí i foukání. A ani se nezacuchávají. Prostě paráda.

Lenka S.

Díky za skvělé vlasy, které jste mi udělaly. Vždy jsem si představovala, že si nechám prodloužit vlasy, až teď jsem v sobě našla odvahu. Jsem z nich nadšená, vypadají tak krásně přirozeně – nikdo mi nechce věřit, že nejsou vlastně moje. Fakt díky.

Michaela V.

Konečně! Vždycky jsem chtěla husté vlasy. S mými zrzavými ultrajemnými se toho nikdy moc dělat nedalo. Investice do prodlužování vlasů byla sice větší, ale opravdu se mi to vyplatilo. Konečně mám totiž vlasy krásně husté. Už žádné chmýří. Do půl roku jsem u Vás znovu, abyste se mi na ně zase mrkly.

Gabriela O.

Vždy jsem toužila mít dlouhé vlasy. Zkoušela jsem to už několikrát, ale nikdy to nedopadlo dobře. V lepším případě mi vlasy sjížděly a v horším zůstaly poničené, až do lysiny. Díky Great Lengths, kde mi vlasy prodloužily ultrazvukem, jsem byla maximálně spokojena.

Mirka M.

Já už dlouho chodím na prodlužování Great Lengths. S kvalitou prodloužených vlasů a napojením nemám žádný problém. Mohu všem jen doporučit.

Vendulka Š.

Díky Vám a vašim vlasům si již ráno nemusím lámat hlavu s každodenním mytím svých řídkých a zplihlých vlasů. Od té doby co jste mi vlasy zhustily se ráno jen učešu a vlasy vypadají skvěle.

Irena K.

Děkuji, že jste mi splnili sen o krásných dlouhých vlasech a vyvrátili mi tak mé životní dilema.

Máte taky svou zkušenost s Great Lengths či jinými metodami?
Podělte se s ostatními …
Zanechte komentář

Váš E-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena * hvězdičkou.

vymazat formulářOdeslat