Rooted prameny

Navazují na moderní módní trend balayage, kdy má pramen u kořínků tmavší odstín.

Bronde prameny

Sledují módní poptávku přecházejících odstínů barev ke světlým konečkům.

Kartáče

Dále jako zákaznice oceníte kartáče, které jsou speciálně upraveny pro každodenní česání. Ty Vám zaručí, že žádný spoj česáním nevypadne a podpoří Vaší každodenní péči, na jakou jste zvyklí.

Swarovski Crystal

Chcete se cítit vyjímečně? Zkuste Swarovski-crystal! Jedná se o noblesní doplněk do Vašich nových vlasů.

Zavolejte nám a my Vás rádi provedeme našimi službami a produkty. Zcela nezávazně a přátelsky si promluvíme o Vašich tužbách. Až po Vašem důvěrném přesvědčení se s elánem pustíme do realizace Vašeho přání na míru …

Technologie

ULTRASONIC TOUCH

Studená technika aplikace

Neviditelná aplikace, maximální pohodlí a ochrana přírodních vlasů. Ultrasonic Touch znamená diskrétní, neviditelnou aplikační technologii, která chrání vlasy a je pohodlná na nošení. V posledním desetiletí představoval systém chladné aplikace jeden z nejoblíbenějších u kadeřníků. Nový ULTRASONIC TOUCH má aktivační čas 1.2 sekundy a nový povrch pinzety. Díky technologii Xtrem povrchu byla životnost extrémně prodloužena. Je možné až 10,000 aplikací. Dotykový displej, s možností osobního nastavení, umožňuje přizpůsobit přístroj na míru obsluze a nejen to: automaticky spočítá počet aplikovaných prodloužení. Snadná instalace aktualizací přes USB. Přístroj je v nabídce v devíti různých barvách, aby odpovídaly osobnímu vkusu a interiéru salonu.

GL3200

Technologie horké aplikace

Jedna strana aplikačního prodlužovacího přístroje GL3200 se zahřívá,  dosahuje stejné teploty jako kulma. Na rozdíl od jiných metod, které vyžadují použití lepidla a roztaveného vosku, zajišťuje GL3200 elegantní a čistý

proces aplikace. Minimální spoje, získané tímto systémem, dovolují kartáčování, zaručují dlouhotrvající odolnost a – co je nejdůležitější – nepoškozuje přírodní vlasy.