Prodlužujte i zhušťujte vlasy s Great Lengths a zjistíte, že si ušetříte čas a podpoříte radost z práce.

Máte-li zájem o rozšíření služeb ve Vašem salonu v oblasti prodlužování a zhušťování vlasů metodou Great Lengths, která je špičkou na světovém trhu, zajistíme Vám velmi kvalitní proškolení ve vlastním školícím centru – GL Czech Academy.

Zázemí a školící prostory Great Lengths pro Českou Republiku:

Školení pro partnery:

Školení na techniky sestříhání vlasů
2 500 Kč – až pro 5 lidí z Vašeho kadeřnického salonu.
(podrobné informace)

Praktické školení na střihy prodloužených vlasů
3 000 Kč – až pro 5 lidí z Vašeho kadeřnického salonu.
(podrobné informace)

“Čtyři převratné přístupy, kterými se z Great Lengths stal Rolls Royce v prodlužování vlasů, jsou dostupné i pro Vás!”

  1. Použití vlasových pramenů pouze té nejvyšší kvality. Zatímco standardní metody používají pro prodlužování vlasy evropské nebo asijské, Great Lengths dováží vlasové prameny z indických chrámů. Výzkum totiž ukázal, že evropské a asijské vlasy mají nevhodný profil vlasu pro kvalitní prodlužování. Indické vlasy vypadají po aplikaci velmi přirozeně, jsou krásné a lesklé po celé délce.
  2. Pouze vlasy stříhané, nikoliv vyčesávané. Great Lengths pečlivě hlídá, aby používané vlasy pro prodlužování byly stříhány. Při použití vyčesávaných vlasů se totiž do vlasových pramenů kladou jednotlivé vlasy bez ohledu na orientaci vlasové struktury. Vlasy se pak zacuchávají a znehodnocují vzhled střihu i účesu.
  3. Vlasy se neodbarvují, ale pigmentují. Zatímco standardní metody používají nešetrného odbarvování, při metodě Great Lengths jsou vlasy nejprve šetrně zbaveny pigmentu a následně pigmentovány do požadovaného odstínu. Technologicky i časově náročný postup je velmi šetrný k vlasové struktuře, vlasy i po pigmentaci zůstávají přirozeně lesklé a krásné.
  4. Revoluční způsobnapojení vlasů pomocí keratinu. Keratin je základní stavební prvek každého vlasu. Napojení keratinem je tak mnohem lepší – samotné napojení reaguje na vnější vlivy stejně jako vlasy – zůstává pružné. Jiné typy napojení způsobují, že při častějším mytí nebo fénování vlasové pramínky ze spojů vypadávají. Patentovaný způsob napojení keratinem zaručuje, že prodloužené vlasy budou husté a krásné mnohem déle. A navíc spoje nejsou vůbec vidět – lze je totiž přizpůsobit konkrétnímu odstínu Vašich vlasů.

“Jsem vděčná, že mohu být již řadu let pod křídly těch nejlepších na světě v prodlužování vlasů! Já i mí partneři to oceňujeme každý den.”

Jana Baladrán Matěnová
výhradní distributorka pro ČR,
specialistka na prodlužování vlasů metodou Great Lengths,
školitelka pro Českou Republiku,
majitelka kadeřnického salónu PERFEKT v Hradci Králové