#SimplyCreative

Nejoblíbenější z našich aplikací, ideální pro přidání délky, objemu nebo barevných efektů.
  • Dostupná široká řada barev
  • Délka od 30 do 60 cm
  • Double Drawn – stejná šířka od kořínků ke konečkům
  • Vlasy Remy – vlasy 100% lidské, přirozených vlastností a směru růstu
  • Až na 8 měsíců s následnou péčí a údržbou

Prozkoumejte naše barevné možnosti

Neviditelné spoje

Způsob aplikace spojů na prameny přírodních vlasů musí samozřejmě zůstat tajemstvím. Existuje ale spousta lidí, kteří by toto tajemství rádi věděli. Je však jisté, že nikdo nemá menší spoje než Great Lengths.

První perfektní stroj

Vlasy jsou k sobě napojeny vysoce inovativní metodou vytvořenou a upravenou společností Great Lengths. Tento postup je založen na použití Great Lengths keratinu; kopolymerní sloučeniny, jejíž molekulární struktura se velmi podobá struktuře lidských vlasů. Keratin Great Lengths se chová stejně jako přírodní vlasy: expanduje, když je vystaven vodě a smršťuje se při sušení.

Double drawn

Jedním z technických výrazů v jazyce prodlužování je “single nebo double drawn”. Co to znamená? Termín “single drawn” používáme, když se jedná o vlasy přímo z Indie, od jednoho dárce, dovážené ve svazcích, které se skládají z vlasů různých délek. Před vstupem do výrobního cyklu se vlasy Great Lengths musí stát “double drawn”, což znamená, že musí být rozděleny podle délek.

Remy

Chceme, aby všichni naši klienti věděli, že pracujeme pouze s lidskými vlasy, které pocházejí z etických zdrojů. Všechny naše vlasy jsou Remy, což znamená, že jejich přirozené vlastnosti byly uchovány díky speciálnímu procesu v našem výrobním podniku v Římě Nepi. Tento speciální postup zachovává přirozený směr kutikuly, čímž chrání každý vlas před poškozením. Ochránění kutikuly, která pokrývá vlas, je zásadní pro udržení živosti a zdraví vlasů.

Metody aplikace

ULTRASONIC TOUCH

Studená technika aplikace

Ultrasonic Touch znamená diskrétní, neviditelnou aplikační technologii, která chrání vlasy a je pohodlná na nošení. V posledním desetiletí u kadeřníků představoval systém chladné aplikace jeden z nejoblíbenějších. Zjistěte více.

GL3200

Technologie horké aplikace

Na rozdíl od jiných metod, které vyžadují použití lepidla a roztaveného vosku, zajišťuje GL3200 elegantní a čistý proces aplikace. Minimální spoje získané tímto systémem dovolují kartáčování, zaručují dlouhotrvající odolnost a – co je nejdůležitější – nepoškozují přírodní vlasy.