Klíč k úspěchu? Transparentnost a 100% kvalita odvedené práce.

Dlouhé vlnící se vlasy – v západním světě je to ideál krásy. Nespočet dámských hvězd z filmového a hudebního průmyslu předchází jejich více než plnohodnotné vlasy všude. Jsou terčem pozornosti, jako JENNIFER LOPEZ, která sama říká: “Jak na chlapy? Bujnou hřívou a skvělým pozadím, pozor, ale bez úsměvu to nefunguje 🙂 “

Ten kdo si chce splnit sen a přeje si prodloužení, nebo zahuštění vlasů, sedne k internetu a začíná hon na informace, kde narazí na velké množství nabízečů. Metod umělého prodloužení je spousty – ale jen málokterý Vám zaručí opravdovou pevnost, trvalost, vysoké pohodlí, komfort při nošení a neviditelnost v místě spoje.

Rok 1992 může být označen jako zrod kvalitních, pravých vlasových pramenů s vysokou hodnotou na tehdejší dobu.Great Lengths také vyvinul jedinečnou metodu, která nejšetrněji odstraní barevné pigmenty ze surového vlasu, v té souvislosti stejně šetrně znovu obarví. V metodě spoje pro nastavení pramenu na Vaše vlastní byl revolucionář: takzvaný spoj se skládá z polymeru, který je svojí strukturou velmi blízký vlasu obecně a cesta šetrného způsobu pro prodloužení, či zahuštění byla položena!

továrna great lengths

Dnes dodává Great Lenghts své produkty do více jak 50 zemí na celém světě, od Argentiny přes Kanadu, Německo, USA, Japonsko až po Severní Afriku.

Výsledkem práce je široká paleta pramenů z pravých vlásků s intezivními barvami a přirozeným leskem. Jen tyto prvotřídní komponenty jsou používány našimi profesionálními partnery ve velmi hodnotném prodloužení a zahuštění vlasů.

showroom

 

Jako jediní v odvětví vlasového prodeje na světě jsme prošli SGS certifikací.

CERTIFIKOVÁNO

Nedávno prošli výrobní závody v Nepi u Říma podle normy standardu řízení kvality – ISO 9001:2008 a podle systému řízení BOZP – OHSAS 18001:2007 certifikací.

Tímto bylo poprvé potvrzeno nezávislým orgánem úsilí ve věci kvality a ochrany zdraví o které firma dlouho usilovala.

Také jsme byli vyznamenáni jako velmi kvalitní základ pro „Great Place to Work“ Což potěšilo naše zaměstnance a musíme přiznat, že nám to zvýšilo i výrobní kapacitu a prožitek z práce ve výrobních závodech v Nepi.

Revoluční přístroje a doplňky, které si zamilujete.