Vlasové pásky od Great Lengths

GL Tapes se vyrábí z pravých vlasů a stejně jako všechny naše produkty, dosahují nejvyšší a certifikované kvality. O jejich původu si můžete přečíst zde. Vybrat si můžete z 58 zářivých barevných odstínů a splnit si tak jakékoliv fantazie.

Jednoduše se nasazují
Aplikace vlasových pásků v salonu trvá jen několik desítek minut a vydrží vám 6 až 8 týdnů.

Jsou šetrné k vlasům
GL Tapes neobsahují žádné toxické látky a jsou vhodné i pro alergiky.

Snadno se o ně pečuje
K péči o vlasy prodloužené GL Tapes vám postačí obyčejný hřeben.

#SimplySmart

GL Tapes jsou odpovědí na rostoucí poptávku po adhezivním prodloužení. GL Tapes jsou skutečné vlasy prémiové kvality od Great Lengths, které vám umožňují zcela změnit vzhled pouze několika prameny.

  • Dostupná široká řada barev
  • Double Drawn – stejná šířka od kořínků ke konečkům
  • Vlasy Remy – vlasy následují přirozený směr růstu
  • Aplikace je extrémně rychlá a jednoduchá
  • Odolné pro opakované použití – až 3 krát!

Vstupte do nové éry v prodlužování vlasů.

GL Tapes se hodí pro všechny typy vlasů bez ohledu na jejich barvu, délku či hustotu. Po aplikaci vlasové pásky přirozeně splynou s vašimi vlasy tak, že nepoznáte rozdíl.

Neviditelné vlasové pásky

Tyto pásky jsou navrženy tak, aby vlasy nezatěžovaly a splynuly s povrchem hlavy. Vlasy díky tomu vypadají naprosto přirozeně a vy nepoznáte rozdíl.

Opakované použití

Vlasové pásky od Great Length poskytují nebývalou trvanlivost, jsou pevné a odolné pro opakované použití znovu a znovu – až třikrát. Doporučujeme pásky znovu aplikovat po cca 6 – 8 týdnech, aby bylo zajištěno, že zůstanou neviditelné.

Double drawn

Jedním z technických výrazů v jazyce prodlužování je “single nebo double drawn”. Co to znamená? Termín “single drawn” používáme, když se jedná o vlasy přímo z Indie, od jednoho dárce, dovážené ve svazcích, které se skládají z vlasů různých délek. Před vstupem do výrobního cyklu se vlasy Great Lengths musí stát “double drawn”, což znamená, že musí být rozděleny podle délek.

Remy

Chceme, aby všichni naši klienti věděli, že pracujeme pouze s lidskými vlasy, které pocházejí z etických zdrojů. Všechny naše vlasy jsou Remy, což znamená, že jejich přirozené vlastnosti byly uchovány díky speciálnímu procesu v našem výrobním podniku v Římě Nepi. Tento speciální postup zachovává přirozený směr kutikuly, čímž chrání každý vlas před poškozením. Ochránění kutikuly, která pokrývá vlas, je zásadní pro udržení živosti a zdraví vlasů.

GL TAPES a GL TAPES MINI

Vlasové pásky přidávají objem, délku a barevné efekty, mohou tedy změnit styl účesu a jsou spolehlivým základem pro updo a copánky. Jsou také velmi flexibilní, protože mohou být použity jako dvojité nebo jednotlivé pásky. GL TAPES od Great Lengths poskytují nebývalou trvanlivost, jsou pevné a odolné pro opakované použití. Doporučujeme znovu aplikovat GL TAPES po cca 6 – 8 týdnech, aby bylo zajištěno, že vlasové pásky zůstanou neviditelné. Mohou se aplikovat až třikrát.

GL TAPES+

Ideální možnost pro velmi jemné a tenké vlasy. V GL TAPES+ jsou jednotlivé vlasy umístěny ručně, což vytváří dojem přirozeného vlasového růstu. Díky tomu jsou tyto pásky vhodné zejména pro aplikaci na jemné nebo tenké vlasy na temeni, vrcholku hlavy nebo po stranách, a to naprosto bez povšimnutí. GL TAPES+ poskytují nebývalou trvanlivost, jsou pevné a odolné pro opakované použití. Doporučujeme znovu aplikovat GL TAPES+ po cca 6 – 8 týdnech, aby bylo zajištěno, že zůstanou neviditelné. Mohou se aplikovat až  třikrát.

KONTAKTUJTE NÁS

Pro další informace pro kadeřníky i zákazníky nám můžete napsat jednou z metod pro kontaktování.